worldofwarcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


World of Warcraft
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 pls pomozte mi

Goto down 
+2
Admin
Pepanek151
6 posters
AutorZpráva
Pepanek151




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 13. 03. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 8:00 am

cawte...prosim ak viete nejaku stranku, na ktorej sa tato hra da stiahnut ZDARMA, pls odpiste mi...dik albino
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 52
Age : 32
Registration date : 31. 01. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 8:06 am

chces tbc nebo normal, normal se da stahnout na nasem webu v rubrice wowdownloadall
Návrat nahoru Goto down
http://worldofwarcraftweb.nolimit.cz
Pepanek151




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 13. 03. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 8:11 am

Admin napsal:
chces tbc nebo normal, normal se da stahnout na nasem webu v rubrice wowdownloadall
a to tbc???aky je medzitym rozdiel???je to datadisk???
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 52
Age : 32
Registration date : 31. 01. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 8:15 am

jj tbc je datadisk to znamena ze si musis stahnout nejdriv normal a pak tbc omlouvam se ale momentalne na nasem webu v rubrice wowdownload all nejde download na normal hru nebo je poskozeny
Návrat nahoru Goto down
http://worldofwarcraftweb.nolimit.cz
Pepanek151




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 13. 03. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 8:21 am

Admin napsal:
jj tbc je datadisk to znamena ze si musis stahnout nejdriv normal a pak tbc omlouvam se ale momentalne na nasem webu v rubrice wowdownload all nejde download na normal hru nebo je poskozeny
ja som odtial stiahol ten programek(blizzard downloader) a ted mi to stahuje...nws mi dat icq???aby sem pak vedel rychleji psat ak by mi neco neslo...dik
Návrat nahoru Goto down
Pepanek151




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 13. 03. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 8:25 am

nebo radsi ti dam ja aby te lide neobtezovali: 454-550-879, pls dej si ma do zoznamu
Návrat nahoru Goto down
Dandys
Helper
Helper
Dandys


Poeet p?íspivku : 82
Age : 32
Registration date : 12. 02. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 1:28 pm

Jestli chceš ten TBC tak se zkus podívat na nějaké torent downloadery tam to určitě bude Smile
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 52
Age : 32
Registration date : 31. 01. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 1:39 pm

jj na torrenty to budes mit jistejsi stahni si bittorrent nebo nejakej program co mi cist torrents a stahni si to dobra stranka na torrenty je www.torrentz.com
Návrat nahoru Goto down
http://worldofwarcraftweb.nolimit.cz
Dandys
Helper
Helper
Dandys


Poeet p?íspivku : 82
Age : 32
Registration date : 12. 02. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Mar 13, 2008 1:45 pm

jo a ten program se jmenuje třeba Bit Comet, Bit Torrent atd... zkus si je stáhnout na www.stahuj.cz
Návrat nahoru Goto down
Awee




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 12. 03. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyWed Mar 26, 2008 12:18 pm

www.worldofwarcraft.com a nekde tam to jde stahnout taky hra primo ale nevim presne kde
Návrat nahoru Goto down
Dandys
Helper
Helper
Dandys


Poeet p?íspivku : 82
Age : 32
Registration date : 12. 02. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyWed Mar 26, 2008 1:54 pm

Awee napsal:
www.worldofwarcraft.com a nekde tam to jde stahnout taky hra primo ale nevim presne kde
Ty vole tam se to dá stáhnout?? Question
Návrat nahoru Goto down
gery




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 17. 04. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyThu Apr 17, 2008 9:23 am

pyty potřeboval bych poradit jak mam vytvořit acc na tento server pyty tady je me ICQ 474-901-599 jestli to někdo bude čísta pyty tak at mi pisne na ICQ jo dík
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 52
Age : 32
Registration date : 31. 01. 08

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptyMon Jun 09, 2008 12:35 am

napiš my na icq jestli ješte neco potřebuješ 308371574
Návrat nahoru Goto down
http://worldofwarcraftweb.nolimit.cz
bjock




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 30. 05. 09

pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi EmptySat May 30, 2009 4:24 am

kde tu najdu realm?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pls pomozte mi Empty
PříspěvekPředmět: Re: pls pomozte mi   pls pomozte mi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
pls pomozte mi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
worldofwarcraft :: World of Warcraft :: Pomoc-
Přejdi na: